Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image
 • slideshow image

Audi sezonní servisní prohlídka


Nejvyšší čas dopřát svému AUDI pro zimní sezónně kompletní servisní péči před nadcházející cestovatelskou sezónou. Do formy dostanete své Audi díky profesionálním servisním službách, které nyní máte možnost využít za výhodné ceny. K dispozici je rovněž kompletní sortiment Audi originálního příslušenství®, včetně několika atraktivních novinek a akčních nabídek.

 

Přijeďte se svým vozem Audi na Jarní servisní prohlídku za 299 Kč.

Prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí vozidla:

 • zkontrolujeme brzdovou soustavu, osvětlení, podvozek, klimatizaci a kola.
 • Prohlídka je završena zkušební jízdou, která odhalí případné skryté nedostatky.

Technické závady lze odstranit na místě s využitím Audi originálních dílů® a celé řady zvýhodněných nabídek, mezi něž patří například Audi Energy Program nebo Audi kompletní ceny.

 

Kompletní servisní nabídka zde

 

Audi Energy Program je knížka plná výhodných poukazů na servisní úkony, nákup Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství®. Využít ji mohou majitelé vozů Audi starších 4 let. Program Audi kompletní ceny představuje profesionální péči s jistotou použití Audi originálních dílů® za zvýhodněnou cenu. 

 

Majitelé starší vozů Audi si nemusí dělat starosti ani s blížícím se termínem povinné technické kontroly. Svěří-li zákazník přípravu vozu na STK v autorizovaném servisu Audi, získá v rámci služby Audi STK Service pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí zdarma.

 

Další akční nabídkou Audi sezonního servisu je výměna sady originálních nebo Economy stíracích lišt s bonusem v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Bonus lze kombinovat s poukazem ze slevové knížky Audi Energy Program. Tato akce platí v období od 1. března do 12. května 2017.

 

Letošní novinkou je prachový a pylový filtr, který před nastávající pylovou sezonou potěší zejména alergiky. Nová polyfenolová povrchová vrstva filtru se vyznačuje mimořádnými antibakteriálními a antialergickými funkčními vlastnostmi. Díky vysoké účinnosti filtrace i těch nejmenších částic je tak do interiéru přiváděn vzduch prostý všech nežádoucích látek.

 

Audi Service nabízí také pro nadšence cykloturistiky z řad majitelů vybraných modelů Q3, Q5 a Q7 speciální akci „Ve dvou se to lépe táhne“. Po zakoupení a montáži tažného zařízení ze sortimentu Audi originálního příslušenství® získá zákazník nosič pro 2 jízdní kola na tažné zařízení za symbolickou 1 Kč. Akce se vztahuje na aktuální modely Audi Q3 (2012 až 2018) a Q7 (2016 až 2018) a starší modely Q5 (2009 až 2017). Platí do vyprodání zásob.

 

Na cestách za dovolenou s celou rodinou naleznou skvělé uplatnění i další položky z širokého sortimentu Audi originálního příslušenství®. Kromě střešních nosičů, příčníků a střešních boxů lze výbavu prémiových vozů Audi rozšířit také o praktické odkládací boxy do interiéru, které se umístí na sedadla vzadu nebo připevní k opěrkám hlavy. Rodiče zajisté ocení nové dětské sedačky I-SIZE s inovovanou konstrukcí s bočními ochrannými polštáři v úrovni hlavy a hrudníku. 

 

V rámci přípravy vozu na sezonu by neměla zůstat stranou pozornost upřená na pneumatiky, které jsou pro bezpečný provoz zásadní. Audi Pneuservis proto nabízí kompletní sortiment velmi kvalitních pneumatik a originálních kol. Při jejich zakoupení získává zákazník bezplatnou PneuGaranci, záruku na poškození a výrobní vady pneumatiky. 

 

 


Zpět do archivu

height="1" width="1" style="display:none